Visādi ir un visādus vajag

Visādi ir un visādus vajag — Latvija 100

Vieta Dundaga

Visādi ir un visādus vajag — Latvija 100

Datums:27.07.2019

Dundagas kultūras pils režisore Vaira Kamara izstrādājusi dramaturģisko materiālu izrādei – koncertam, veidotu tikai no latviešu tautas parunām un sakāmvārdiem. Tas papildināts ar latviešu tautas dziesmām un dejām, kā arī ar tēmai un stilam atbilstošiem latviešu autoru oriģināldarbiem (solistiem, koriem, ansambļiem, deju kolektīviem). Dialogos un epizodēs tiek atklātas cilvēku savstarpējās attiecības gan sociālajā, gan sadzīves jomā, veidojot dramaturģiskā darba veselumu.

Izrādē darbojas Dundagas novada amatiermākslas kolektīvi – Kultūras pils amatierteātris “Vojmanšes!”, jauktais koris, deju kolektīvs “Dun – Dang”, mūsdienu deju kolektīvs “Sensus” un reperis – hip-hop izpildītājs Jānis Klucis ar savām autordziesmām, kuru pamatā ir kāds no sakāmvārdiem. Pirmizrādē piedalās arī Katlakalna folkloras kopa ”Rāmupe” un postfolkloras ansamblis “Daba san”.

Pirmizrāde notiks 2019.gada 27.jūlijā Dundagā Sklandraušu festivāla ietvaros.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu