Zinātnisko konferenču cikls "Latvijas valstiskuma idejas vēsturiskais ceļš kopējā Eiropas kultūras telpā" 2

Zinātnisko konferenču cikls "Latvijas valstiskuma idejas vēsturiskais ceļš kopējā Eiropas kultūras telpā" 2 — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Zinātnisko konferenču cikls "Latvijas valstiskuma idejas vēsturiskais ceļš kopējā Eiropas kultūras telpā" 2 — Latvija 100

Datums:07.12.2017 — 09.12.2017

Livonija kā viduslaiku latīņu kristīgās Eiropas daļa (13.-15.gadsimts). Konference un doktorantu seminārs.

Starptautisku zinātnisku konferenču cikls ar mērķi prezentēt Latvijas un ārvalstu zinātnieku jaunākos pētījumus un rosināt zinātnisku diskusiju par Latvijas vēstures pētniecības aktuāliem jautājumiem laika posmā līdz valsts izveidošanai 1918.gadā.

Pirmās divas konferences piecu konferenču ciklā ar virstēmu ,,Latvijas valstiskuma idejas vēsturiskais ceļš kopējā Eiropas kultūras telpā’’Dalību konferencēs ir apstiprinājuši ievērojami ārvalstu zinātnieki, kuri pēta politiskās un sociālās norises Latvijas vēsturē 1.–15.gadsimtā. Zinātnieku un akadēmiskās aprindām būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem Latvijas vēstures historiogrāfijā, kā arī ar zinātniskajā apritē līdz šim nebijušu vēstures avotu klāstu. Konferences būs laba platforma diskusijām, kas varētu interesēt arī plašāku sabiedrību.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu