Uzņēmēji Latvijas valsts simtgadei

Piebalgas porcelāns - Latvijai

Mākslinieka Jāņa Roņa izlolotā Piebalgas Porcelāna Fabrika ir vienīgā porcelāna ražotne Latvijā. Nelielajā uzņēmumā rūpīgs roku darbs rada smalkus porcelāna traukus, suvenīrus, dizaina priekšmetus, un „baltais zelts” kļuvis par vienu no Piebalgas simboliem. Lieliskas dāvanas Latvijas simtgadē!

Nameja Gredzens spēle / iPhone

Nameja gredzena pirmsākumi ir meklējami leģendās, kas saistīti ar reāliem Latvijas vēstures notikumiem un valsts izveidošanos. Spēles radīšana ir guvusi iedvesmu no 2018. gadā Latvijā veidotās mākslas filmas "Nameja Gredzens". Tēli ir veidoti japāņu chibi stilā, kas tiek plaši izmantots mangas komiksos, animācijā un video spēlēs visā pasaulē.

Cepures un šalles svētkiem

Svinot valsts svētkus, esam lepni par kultūras mantojuma vērtībām. Cepures un šalles rotātas ar tautiskām lentām, Latvijas karoga elementiem. Par godu Latvijas valsts simtgades svētkiem pievienota LV100 piederības zīme. Lepni un svinīgi sagaidām svētkus uzvelkot šalles un cepures, ko var nēsāt ikviens!

Klades “Latvijas gadsimts” mūsu svētku piemiņai

Grāmatu nams VALTERS UN RAPA piedāvā ekskluzīva dizaina svētku klades bēšā un bordo krāsā. Cietajos, samtainajos vākos iestrādāta zelta krāsas Latvijas valsts simtgades simbolika un ar īpašu tehnoloģiju veiktajā apdrukā uz vākiem un apmalēm lasāma Latvijas valsts himna. Ideāls suvenīrs vai dāvana Latvijas svētkos!

Mobilo telefonu vāciņi ar Latvija 100 simboliku

Izveidoti īpaši mobilo telefonu vāciņi - dizaina līnija ar Lielvārdes jostu, Brīvības pieminekļa elementiem, kā arī dažādiem teicieniem un iespēju personalizēt vāciņa apdruku ar savu vārdu.

Vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu

Latvijas valsts simtgadei veltīts vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu. Aitas vilnai piemīt īpašības, kuras ļauj ķermenim elpot un justies brīvi, taču tajā pašā laikā vilna ķermeni uztur sausā siltumā. Dabīgie aitas vilnas pledi ražoti Rīgā, no 100% aitas vilnas.

Komatsu Latvijai!

Godinot Latvijas simtgadi, SIA Haitek Latvia sadarbībā ar rūpnīcu Komatsu Forest AB sarūpējuši Latvijai un Latvijas mežizstrādes uzņēmumiem pārsteigumu – visas 2018. gadā iegādātās meža mašīnas ir personalizētas ar īpašu dizainu. Uzņēmums kopā ar saviem klientiem 2018. gadu aizvadīs pilsētas simbola - Lielvārdes jostas un LV100 zīmju aizgādībā.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu