Uzņēmēji Latvijas valsts simtgadei

Piebalgas porcelāns - Latvijai

Mākslinieka Jāņa Roņa izlolotā Piebalgas Porcelāna Fabrika ir vienīgā porcelāna ražotne Latvijā. Nelielajā uzņēmumā rūpīgs roku darbs rada smalkus porcelāna traukus, suvenīrus, dizaina priekšmetus, un „baltais zelts” kļuvis par vienu no Piebalgas simboliem. Lieliskas dāvanas Latvijas simtgadē!

Nameja Gredzens spēle / iPhone

Nameja gredzena pirmsākumi ir meklējami leģendās, kas saistīti ar reāliem Latvijas vēstures notikumiem un valsts izveidošanos. Spēles radīšana ir guvusi iedvesmu no 2018. gadā Latvijā veidotās mākslas filmas "Nameja Gredzens". Tēli ir veidoti japāņu chibi stilā, kas tiek plaši izmantots mangas komiksos, animācijā un video spēlēs visā pasaulē.

Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia"

Lidostā "Rīgā" darbojas Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia", kur iespējams uzzināt par uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātēm Latvijā un plānotajiem valsts simtgades pasākumiem, un saņemt konsultācijas par biznesa atbalsta iespējām vai tūrisma vidi Latvijā. Uzņēmēji, ierodoties lidostā pirms sava lidojuma, šīs telpas var izmantot, kā biroju.

Cepures un šalles svētkiem

Svinot valsts svētkus, esam lepni par kultūras mantojuma vērtībām. Cepures un šalles rotātas ar tautiskām lentām, Latvijas karoga elementiem. Par godu Latvijas valsts simtgades svētkiem pievienota LV100 piederības zīme. Lepni un svinīgi sagaidām svētkus uzvelkot šalles un cepures, ko var nēsāt ikviens!

Siltums sirdī un mājoklī!

Mūsu neatkārtojamā daba un kultūra ir galvenie iedvesmas avoti "Dream Room" lampu radīšanai. Ar lielu rūpību un mīlestību esam radījuši Latvijas simtgades lampu, lai sasildītu mājokļus un sirdis ar latviskiem motīviem. Simtgades lampu skaits ir ierobežots.

STENDERS Dzērveņu līnijas produkti

Latvijas dabas bagātība – dzērvene – izsenis zināma kā oga ar dziedniecisku, antiseptisku, tonizējošu un barojošu iedarbību. Ogu maģiskais spēks jūtams, lietojot tās gan uzturā un medicīnā, gan skaistumkopšanā, tādēļ STENDERS, suminot Latviju 100. dzimšanas dienā, piedāvā jaunus Dzērveņu līnijas produktus – uzmundrinošu skrubi un bagātīgu ķermeņa krēmu.

SIA Anvol un puzļu ražotājs Trefl izdod Latvijas valsts simtgadei veltītas puzles

Latvija ir ne tikai valsts, bet arī tās tauta, kultūra un tradīcijas. 100 gadi Latvijai ir ļoti nozīmīgi, tas ir laiks, kad atcerēties un izcelt īstas pērles. Viena no tādām ir kultūrvēsturiskā mantojuma lepnums – saktas. Savukārt otrs uzsvars tiek likts uz Brīvības pieminekli – dzimtenes mīlestības un valsts neatkarības simbolu.

Klades “Latvijas gadsimts” mūsu svētku piemiņai

Grāmatu nams VALTERS UN RAPA piedāvā ekskluzīva dizaina svētku klades bēšā un bordo krāsā. Cietajos, samtainajos vākos iestrādāta zelta krāsas Latvijas valsts simtgades simbolika un ar īpašu tehnoloģiju veiktajā apdrukā uz vākiem un apmalēm lasāma Latvijas valsts himna. Ideāls suvenīrs vai dāvana Latvijas svētkos!

Mobilo telefonu vāciņi ar Latvija 100 simboliku

Izveidoti īpaši mobilo telefonu vāciņi - dizaina līnija ar Lielvārdes jostu, Brīvības pieminekļa elementiem, kā arī dažādiem teicieniem un iespēju personalizēt vāciņa apdruku ar savu vārdu.

"Be-with” apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem

Zīmols “Be-with” par godu Latvijas valsts simtgadei piedāvā iegādāties apģērbu ar LV100 simboliku, kā arī ar citām latvju zīmēm, kas aizsargā valkātāju un veicina saiknes stiprināšanu ar Latviju, mūsu saknēm un tradīcijām. "Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs ar slepenām “kabatiņām” apskāvieniem. Radīts un ražots Latvijā.

Vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu

Latvijas valsts simtgadei veltīts vilnas pleds ar Lielvārdes jostas rakstu. Aitas vilnai piemīt īpašības, kuras ļauj ķermenim elpot un justies brīvi, taču tajā pašā laikā vilna ķermeni uztur sausā siltumā. Dabīgie aitas vilnas pledi ražoti Rīgā, no 100% aitas vilnas.

Latvijas nacionālā kafija

ROCKET BEAN ROASTERY ir lielākā specialty kafijas grauzdētava un kafijas veikals Baltijas valstīs. Par godu savas Tēvzemes simtgadei mēs radījām. Latvijas nacionālo kafiju. Tai ir bagātīga garša un krēmīga, šokolādīga tekstūra. Kafijas garšā ir jūtamas tumšās šokolādes, ķiršu, brūkleņu un laima miziņas notis, bet smaržā - žāvētas plūmes un brūnais cukurs.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu