Digitālā sarunā ar mūziķi Rūdolfu Dankfeldu skolēni var izzināt sitamos instrumentus

31.03.2021.

Mūziķis Rūdolfs Dankfelds sadarbībā ar teātra režisori Lauru Grozu programmā "Latvijas skolas soma" piedāvā skolu jauniešiem īpaši veidotu digitālu sarunu par sitamajiem instrumentiem "Bungu bunkurs". Nodarbība ļaus ieskatīties tajā, kas notiek pagrabstāvā, un piedalīties muzikālā un izglītojošā procesā.

Foto: Edijs Andersons

"Bungu Bunkurs" ir intriģējoša un noslēpumaina vide, kurā mīt dažādi sitamie instrumenti no tuvām un tālām zemēm. Tie klusi un pacietīgi gaida mūzikas piedzimšanas brīdi, kad atkal tiks celti virszemē – uz koncertzāļu skatuvēm, lai piedalītos mūzikas radīšanas burvībā.


Nodarbībā kopīgiem spēkiem apskatīsim, kā latviešu izcilākie komponisti sitamos instrumentus pielieto savā oriģinālmūzikā, ieelposim pasaules gaisu, pētīsim saikni starp orķestra sitamajiem instrumentiem un bungu komplektu, apgūsim Latvijas mūzikas vēsturi un aktivizēsim abas smadzeņu puslodes.

Šīs sarunas uzdevums ir iedvesmot citam citu, jo Rūdolfa Dankfelda pieredze, sadarbojoties ar daudziem Latvijas vadošajiem populārās, džeza un akadēmiskās mūzikas izpildītājiem, ir unikāla. Skolēniem būs iespēja arī praktiski līdzdarboties un attīstīt savu ritma izjūtu.

Muzikālā video saruna "Bungu Bunkurs" piemērota 5.-12. klašu skolēniem.

Komanda

Rūdolfs Dankfelds – satura veidotājs/muzikālais izpildījums/sarunas vadītājs;
Andris Vētra – video operators/montāžas režisors;
Laura Groza – norises režisore.

Kontaktinformācija

Rūdolfs Dankfelds,
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Tālr.: 28374135

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu