Iesaisties

Apmeklēsim Baltijas muižas - svinēsim kopā

2018. gada vasarā vairāk nekā 130 vēsturisko muižu un piļu Baltijas valstīs ver savas durvis apceļošanas akcijas apmeklētājiem.

Apceļo akcijā "Apskauj Latviju" iestādītos ozolus vai stādi ozolu pats

Iekšlietu ministrija Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinību mēnesī aicina iedzīvotājus apceļot pirms gada 4. maijā akcijas "Apskauj Latviju" laikā apkārt valsts robežai iestādītos 100 ozolus.

Pārbaudi zināšanas: Vai Tu esi Satversmes eksperts?

Turpinot Latvijas valsts simtgades notikumus, izveidots tests, kas ļauj internetā pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas Republikas Satversmi, tās būtību, rašanos un attīstības gaitu.

100 zaļi latvieši

Zero Waste Latvija aicina sveikt Latviju svētkos zaļi un, atsakoties no atkritumiem, saņemt zaļā latvieša sertifikātu.

Aicina “Goda vārtos” iestāties simboliskā sardzē par Latvijas vērtībām

No 4. maija vides mākslas objekts „Goda vārti” stāsta par tām vērtībām, kas svarīgas Latvijas iedzīvotājiem – brīvību, cilvēkiem, valodu, dabu – tām, ko esam gatavi sargāt. Ikviens iedzīvotājs ir aicināts piedalīties valsts simtgades projektā un “Goda vārtos” iestāties simboliskā sardzē par Latvijas vērtībām.

Latvijas varonis – no senatnes tagadnē

Lai atcerētos un pieminētu kaujās kritušos latviešu strēlniekus, viņu cīņu biedrus, apzinātos, kā sendienu notikumi un to dalībnieki sekmējuši Latvijas valsts izveidi, apkoposim atmiņu stāstus un fotogrāfijas par mūsu tautas varoņiem.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu