10. augustā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas festivāls “Laiks bērniem!”

03.08.2018.

9. un 10. augustā valsts iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” īstenošanas ietvaros Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks starptautiskais forums “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību”. Tam par godu sarūpēta īpaša izklaides programma ikvienai ģimenei – festivāls “Laiks bērniem!”. Visas aktivitātes bez maksas.

Gaidāma lieliska skatuves programma, tā sāksies plkst. 12.00 ar festivāla atklāšanu un svinīgām uzrunām.

12:15 muzicēs Miks Dukurs un Dukuru ģimene

13:15 un 14:45 mazos skatītājus priecēs Rīgas Leļļu teātris ar izrādi “Vinnijs Pūks”

14:00 uzstāsies iluzionists Edžus

15:15 uzstāsies etno mūzikas grupa “Tautumeitas”

15:35 orientēšanās dalībnieku apbalvošana

Paralēli skatuves programmai līdz plkst.16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas pakājē notiks dažādas ģimeni izklaidējošas aktivitātes.

  • Orientēšanās sacensības. Ģimenes aicinātas izstaigāt Latvijas Nacionālās bibliotēkas apkārtni, lai atrastu paslēptos punktus un mēģinātu atbildēt uz āķīgiem jautājumiem. Uzvarētājiem balvas!
  • Ikviens varēs pārbaudīt spēkus un veiklību kāpšanā pa klinšu
  • Koka spēļu teltis. Var gadīties, ka diena būs par īsu, lai izmēģinātu vairāk nekā 20 dažādu koka spēļu!
  • 100 latviešu dziesmu dungošana.
  • “Zinoo” eksperimentu telts. Radoši eksperimenti, kas skatītājiem ļaus uzzināt kaut ko jaunu un iepazīt ķīmijas pasauli. Vēl “Zinoo” piedāvās iespēju izgatavot pašam savu raķeti, kas lidos līdz pat koku galotnēm!
  • Jautrošanās kopā ar Mārtiņa burbuļiem. Atnāciet un pārliecinieties, ka burbuļi var būt arī lielāki par cilvēku!

 

Par starptautisko forumu “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību”

Pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” īstenošanas ietvaros Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā šā gada 9. un 10. augustā notiks starptautiskais forums “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgāko sabiedrību”. Foruma mērķis ir veicināt ģimenes kā vērtības apzināšanos sabiedrībā un sekmēt ģimenes atbalsta politikas attīstību Eiropā un Latvijā. Forumā aicināti piedalīties 300 pārstāvji no valsts un nevalstiskajām organizācijām. Uzstāsies par ģimenes politiku atbildīgās augsta līmeņa amatpersonas un politiķi no vairākām Eiropas valstīm. Foruma patrons ir Māris Kučinskis, Latvijas Republikas Ministru prezidents. Savu dalību ir apstiprinājis Eiropas Parlamenta viceprezidents Zdzislavs Krasnodebskis, Ungārijas ģimenes politikas valsts ministre Katalina Novaka un Polijas labklājības ministre Elžbete Rafalska, kā arī Somijas, Igaunijas, Slovēnijas u.c. valstu Labklājības ministriju pārstāvji.

 

Par Latvijas Goda ģimenes gadu

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, 2018. gads izsludināts par Goda ģimenes gadu. Gada moto: “Laiks bērniem! Latvija ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību”. Latvijas Goda ģimenes gadā notiek daudzveidīgi pasākumi, lai pateiktu paldies un godinātu ģimenes, kurās jau aug bērni, kā arī aktivitātes, kas veicina sabiedrības izpratni par nepieciešamību kļūt par ģimenei ar bērniem draudzīgāku sabiedrību. Latvijas nākotne ir tiešā veidā atkarīga no tās bērniem, tāpēc ne tikai vārdos, bet arī darbos jāapliecina – laiks bērniem!

Vairāk informācijas:

www.laiksberniem.lv, Facebook.com/GodaGimenesGads, Instagram.com/GodaGimenesGads.

 

Atbildīgā institūcija par Latvijas Goda ģimenes gada aktivitāšu īstenošanu – Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu