Piederības zīme

Saules mūžu Latvijai! Ūdens, akmens, debesu, zemes un mīlestības bezgalība līdz ar skaitli 100 ievīta Latvijas valsts simtgades vizuālajā tēlā – zīmē, kas apliecina piederību simtgades svinībām.

Šī zīme var kļūt par greznu rotu gan Latvijā ražotiem un dizainētiem produktiem un reprezentācijas piederumiem, gan visiem, kas pārstāv Latviju pasaulē – valsts augstākajām amatpersonām, mūziķiem, sportistiem – un ikvienam, kurš godprātīgi īstenos ar Latvijas valsts simtgades svinībām saistītas darbības, godās autortiesības un neizmantos zīmi komerciāliem mērķiem bez īpašas vienošanās.

Latvijas valsts simtgade ir vērienīgākais notikums mūsdienu Latvijas vēsturē, mūsu iespēja godam un cienīgi, lepni un priecīgi svinēt valsts simto dzimšanas dienu, izstāstīt Latvijas stāstu un veidot nākotnes Latviju.

Ikvienam Latvijas cilvēkam ir iespēja piedalīties un kļūt par šī vēsturiskā notikuma līdzveidotāju. Tā ir iespēja un vienlaikus liela atbildība, veidot šodienas Latviju un likt pamatus Latvijas nākotnei. Valsts simtgades ietvars veidots atvērts sabiedrības un uzņēmēju iesaistei.

Aicinām iesaistīties, izmantot piederības zīmi atbilstoši Latvijas valsts simtgades mērķiem un uzdevumiem, turēt godā vērtības, kas liktas Latvijas valsts pamatā, nostiprinātas, ievērot normatīvo aktu prasības par Latvijas valsts karoga lietojumu.

Nosacījumi zīmes lietošanai.

Latvijas valsts simtgades piederības zīmes stila grāmata.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu