Jaunumi

14. novembris

Simtgadē dzimušajiem bērniem dāvinās rakstainus cimdus

16. novembrī cimdi tiks nogādāti un nodoti Rīgas Dzemdību nama vadībai un ar Latvijas pasta atbalstu aizvesti uz 19 dzemdību iestādēm visā Latvijā.

14. novembris

Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestra veltījums Latvijas simtgadei “No zobena saule lēca”

Šī gada 17. novembrī plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks Emīla Zilberta kamermūzikas cikla “No zobena saule lēca” noslēguma koncerts Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestra klasiskā kvarteta, sitaminstrumentālista Rinalda Juknas un solistes Zanes Šmites izpildījumā.

14. novembris

Bruņotie spēki aicina Rīgā apskatīt NATO kuģus

18 sabiedroto valstu Jūras spēku kuģi, tostarp arī NATO 1.pastāvīgās jūras pretmīnu grupas kuģi, būs apskatāmi Rīgas Pasažieru termināļa piestātnē 17.novembrī no plkst.13:00 līdz 17:00 un 18.novembrī no plkst.12:00 līdz 20:00.

14. novembris

Jaunsargi piedalīsies godasardzes akcijā "Brīvības sardzē"

17. un 18.novembrī par godu Latvijas valsts simtgadei Rīgā un reģionos notiks akcija "Brīvības sardzē", kuras laikā godasardzē pie Latvijas brīvības simboliem stāvēs jaunsargi, lai simboliski ne tikai godinātu brīvības cīnītājus, bet arī paustu gatavību sargāt savas valsts nākotni.

14. novembris

Praktiskā informācija 18. novembra svētku pasākumu apmeklētājiem Rīgā

Lai svētki sagādātu prieku un pozitīvas izjūtas visiem, praktiski ieteikumi palīdzēs sagatavoties gaidāmajam notikumam.

14. novembris

Latvijas valsts simtgades notikumu izlase Zemgalē un Sēlijā

Ar plašu programmu visā Latvijā un pasaulē svinēsim Latvijas valsts dibināšanas 100. gadadienu. Latvijas valsts simtgades notikumu izlase Zemgalē un Sēlijā.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu