"Kinopunkts" Viļakas Valsts ģimnāzijā

04.01.2021.

Laikā, kad ir apstājušies visi aktīvie svētku pasākumi, "Kinopunkts" piedāvāja iespēju sagādāt skolēniem Ziemassvētku prieku caur kino skatīšanos skolā kultūrizglītības progammas "Latvijas skolas soma" ietvaros. Kinopunkts organizē filmu demonstrēšanas projektus kopš 2008. gada, katru gadu kāpinot demonstrēto filmu skaitu.

Pie mums, uz Viļakas Valsts ģimnāziju, 1.-4. klašu skolēnus sasniedza animācijas filmu izlase "Zelta Ziemassvētki". Projektā iekļautas filmiņas: "Baltā pasaka" (pēc I. Ziedoņa), "Ziemassvētki", "ReSgalības", "Kraukšķītis" ("Animācijas Brigādes" leļļu filmiņas), "Kad āboli ripo" (studija "Rija"), "Māsa un Brālis" (studija "Dauka"), "Raganas poga" (Nila Skapāna plastilīna tehnikā veidota animācija).

Skolēnu atsauksmes

2. klases skolēniem vislabāk patika filmiņa par mazo, mīļo piparkūku vīriņu Kraukšķīti. "Tuvojas Ziemassvētki un es arī cepšu mājās piparkūkas kopā ar māmiņu!" apgalvoja bērni.

Savukārt trešklasnieki ar prieku atcerējās latviešu valodas stundā lasīto I. Ziedoņa "Balto pasaku", pēc tam noķēra sniegu un devās ārā zīmēt "Balto pasaku", un nu varēja to arī noskatīties!

1. klases bērni izpaudās zīmējumos- "Mums patika visas!"

Daudzus 4. klases skolēnus uzrunāja multfilma "ReSgalības", bija jautra un smieklīga, tikai pietrūka ierunāta teksta. Viena no nenopietnākajām filmiņām.

Pēdējā mācību nedēļā, pirms došanās Ziemassvētku brīvdienās, katra klase atrada laiku, lai noskatītos un pārrunātu redzēto.

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore I. Krilova

Avots: vilaka.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu