Jaunumi

25. janvāris

Klajā laists Oļģerta Krodera 100. un Kroders.lv 10. jubilejas rakstu krājums "Kroderdienas+"

2022. gada 20. janvārī ar rakstu krājuma KRODERDIENAS+ izdošanu noslēgts gadu ilgušais teātra forums #kroderdienas.

24. janvāris

Latvijas valsts simtgades projekti digitālajos resursos

Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtēja situācija un baudīt dažādus notikumus klātienē nav iespējams, aicinām iesaistīties, izzināt, skatīties un baudīt Latvijas valsts simtgades programmas notikumus digitāli!

20. janvāris

Ventspils muzejā izveidota muzejpedagoģiskā nodarbība "Nu atnāca Metenītis"

Ventspils muzejā izveidota muzejpedagoģiskā nodarbība "Nu atnāca Metenītis", kas 1.–4. klašu skolēnus iepazīstinās ar Meteņu svinēšanas etnogrāfiskajām tradīcijām, kā arī gadskārtai raksturīgāko Ventspils pusē. Nodarbība iekļauta programmā "Latvijas skolas soma".

17. janvāris

Aizraujoši izzinošs 360 grādu 3D videoceļojums "Operetes radošā laboratorija"

Operetes teātris jaunā, Latvijā unikālā tehnoloģijā, radījis aizraujoši izglītojošu lekciju - izrādi "Operetes radošā laboratorija", kas skatāma ar virtuālās realitātes 3D brillēm.

17. janvāris

ISSP programmā "Latvijas skolas soma" piedāvā iepazīt laikmetīgo fotogrāfiju

Fotogrāfijas izglītības platforma ISSP programmā "Latvijas skolas soma" aicina skolēnus iepazīt Latvijas laikmetīgo fotogrāfiju trīs interaktīvo nodarbību sērijā "Latvijas laikmetīgā fotogrāfija un es".

14. janvāris

Video stāsts ar mūziku "Elsbergs – divos naktī…" programmā "Latvijas skolas soma"

Turpinot muzikālo dzīvesstāstu ciklu par latviešu literatūras dižgariem, ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ""Latvijas skolas soma" satura radīšana" atbalstu ir izveidots dzejnieka Klāva Elsberga dzīvi un daiļradi izgaismojošs video stāsts.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu