Notiks pateicības pasākums akcijas “Apskauj Latviju” īstenotājiem

10.10.2017.

12. oktobrī, plkst. 14.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks svinīgais pasākums, kurā Iekšlietu ministrijas un Kultūras ministrijas vadība pateiksies Latvijas valsts simtgades atklāšanas akcijas “Apskauj Latviju” īstenotājiem.

FOTO IZLASE "APSKAUJ LATVIJU"

Akcijas “Apskauj Latviju” organizēšanā veiksmīgi sadarbojās Iekšlietu ministrija, Latvijas valsts simtgades birojs, Latvijas pierobežas pašvaldības, AS “Latvijas Valsts meži” un iekšlietu dienesti – Valsts policija, Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī jauniešu organizācijas – Latvijas Mazpulki un Jaunsardze.

Jāatgādina, ka šā gada 4.maijā Latvijas pierobežas pašvaldībās un Rīgā tika īstenota Latvijas valsts simtgadei veltīta Iekšlietu ministrijas akcija “Apskauj Latviju”, kuras laikā pašvaldību izvēlētās vietās ar valsts augstāko amatpersonu līdzdalību tika stādīti Latvijas valsts simtgadei veltīti 100 ozoli – Latvijas garīgā sardze. 

Sirsnīgajos ozolu stādīšanas pasākumos iesaistījās vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kā arī piedalījās valsts amatpersonas, sabiedrībā zināmas personas, Latvijas olimpieši. Simtgades ozolu stādīšana tika uzticēta katras pašvaldības goda iedzīvotājiem, īpaši tika izvēlētas un labiekārtotas stādīšanas vietas. Līdzās katram ozolam ir izvietota plāksne, kas apliecina, ka šis ozols stādīts par godu Latvijas valsts simtgadei. Savukārt rūpēties par ozoliem uzticēts vietējiem jaunsargiem un mazpulkiem.

Sagatavoja: 
Gunta Skrebele 
Iekšlietu ministrijas
Personāla vadības un administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!  

www.iem.gov.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu