Prezentēs interneta resursu par Latvijas Neatkarības karu nosargatbrivibu.lv

25.10.2019.

Otrdien, 29. oktobrī, plkst. 14.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks interneta resursa nosargatbrivibu.lv prezentācija.

Lielbritānijas vēstniecības Latvijā veidotajā interneta vietnē būs pieejama dokumentālā īsfilma "Sabiedrotais", kas stāsta par Latvijas Neatkarības karu un Lielbritānijas militāro un diplomātisko atbalstu Latvijai, galveno Neatkarības kara notikumu laika līnija, kā arī uzdevumi pamatskolas beidzamajām un vidusskolas klasēm, kas palīdzēs izprast apstākļus, kuros veidojās Latvijas valsts.

Uz pasākumu aicinām ikvienu, kuru šī tēma interesē, bet jo īpaši vēstures un sociālo zinību skolotājus. Prezentācijas laikā būs arī iespēja Lielbritānijas vēstnieka Kīta Šenona vadībā aplūkot LNB pieejamo izstādi "Nosargāt brīvību. Lielbritānijas militārais un diplomātiskais atbalsts Latvijai 1918.–1920. gadā", kas LNB būs pieejama līdz šī gada 20. novembrim.

Izstādes materiāli sākot no 2020. gada būs pieejami interneta lapā nosargatbrivibu.lv.

Interneta vietne nosargatbrivibu.lv būs pieejama publiski no 29. oktobra.

Lai pieteiktos uz interneta vietnes nosargatbrivibu.lv prezentāciju lūdzam līdz 28.10 rakstīt uz e-pasta adresi Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Papildus informācija: 25445765, Andra Jakoviča, Lielbritānijas vēstniecības preses un sabiedrisko attiecību speciāliste.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu