Prezentēs Latvijas programmu un stendu dalībai Londonas grāmatu tirgū

19.02.2018.

Trešdien, 21. februārī, plkst. 11.00 Latvijas valsts simtgades informācijas centrā (Latvijas Nacionālajā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga) plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti uz tikšanos ar Londonas grāmatu tirgus Latvijas komandu.

Tikšanās laikā tiks prezentēts Latvijas stenda dizains un saturiskais koncepts, plašā kultūras norišu programma grāmatu tirgus ietvaros un 2018. gadā Lielbritānijā. Latvija, gatavojoties valsts simtgadei, vairāku gadu garumā veikusi priekšdarbus Latvijas literatūras eksporta veicināšanai un popularizēšanai ārpus mūsu valsts robežām. Tikšanās laikā tiks prezentēti jau sasniegtie rezultāti un prognozējamie ekonomiskie ieguvumi uzsāktajam Latvijas literātu darbu eksportam.

Pasākumā piedalīsies:
- kultūras ministre Dace Melbārde;
- Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols;
- Britu padomes Latvijā vadītāja Zane Matesoviča;
- platformas „Latvian Literature” vadītāja Inga Bodnarjuka-Mrazauskas;
- kampaņas #IAMINTROVERT radošā direktore Una Rozenbauma;
- rakstniece Nora Ikstena.

2018. gadā, kad Baltijas valstis svin valstu simtgades, Latvija līdztekus Igaunijai un Lietuvai ir Londonas grāmatu tirgus goda viesu valstu statusā. Latvijas dalību Londonas grāmatu tirgū, kas norisināsies šī gada 10.-12.aprīlī, organizē Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju un Latvijas Rakstnieku savienību, atbalsta Kultūras ministrija.

Latvijas dalība Londonas grāmatu tirgū ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas valsts simtgades starptautiskās programmas notikumiem, lai vēstītu par Latvijas devumu pasaulē un attīstītu Latvijas literatūras eksportu Lielbritānijā un ārvalstīs.

Ar plašu norišu programmu, tulkoto grāmatu, poligrāfijas un dizaina sasniegumu prezentācijām tiks stāstīts par Latvijas literatūras un grāmatniecības sasniegumiem.

Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
Kultūras ministrija
Tel.: 67330339 / Mob.tel.:29374438
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu