Satiksmes ierobežojumi Rēzeknē no 4. līdz 6. maijam

27.04.2017.

No 4. līdz 6. maijam Rēzeknē notiks vērienīgi pasākumi, kas būs veltīti Latvijas Republikas atjaunošanas gadadienai un Latgales kongresa simtgadei. Lai svētki noritētu veiksmīgi, autovadītājiem jāņem vērā satiksmes ierobežojumi.

Ceturtdien, 4. maijā Latvijas Republikas atjaunošanas dienai veltīta pasākuma Draudzības velobrauciens “Rēzeknes serpentīns” laikā no plkst. 9.00 līdz 10.30 satiksme tiks slēgta dalībnieku ierašanās un reģistrācijas vietā pie pieminekļa “Vienoti Latvijai”, no Atbrīvošanas alejas krustojuma ar Baznīcas ielu līdz Pulkveža Brieža ielas krustojumam. No plkst. 10.00 līdz 10.40 satiksme būs slēgta visa velobrauciena maršruta garumā šādos ielu posmos:

•  no pieminekļa “Vienoti Latvijai” pa Atbrīvošanas aleju līdz Stacijas ielai;
•  pa Stacijas ielu līdz Kr.Valdemāra ielai;
•  pa Kr.Valdemāra ielu līdz Zemnieku ielai;
•  pa Zemnieku ielu līdz 18.novembra ielai;
•  pa 18.novembra ielu līdz Raiņa ielai;
•  pa Raiņa ielu līdz Kultūras un atpūtas parkam.


Veiklas braukšanas sacensību laikā no plkst. 10.30 līdz 13.00 satiksme būs slēgta Raiņa ielā pie Kultūras un atpūtas parka (no 18. novembra līdz Kr.Valdemāra ielas krustojumam, ieskaitot).

No 4. maija plkst. 7.00 līdz 6. maija plkst. 12.00 pie Latgales vēstniecības GORS satiksme būs slēgta iebraukšanai visa veida transportlīdzekļiem, izņemot ar organizatoru izsniegtām caurlaidēm, Pils ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz iebraukšanai Latgales vēstniecības GORS stāvlaukumā.

Šajā laikā visa veida transportlīdzekļiem, izņemot ar organizatoru izsniegtām caurlaidēm, būs aizliegts apstāties un stāvēt:

•  Baznīcas ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai, tajā skaitā arī stāvlaukumā pie viesnīcas „Latgale” un stāvlaukumā gar parku;
•  Atbrīvošanas alejas labās ceļa puses posmā no Brāļu Skrindu ielas līdz Baznīcas ielai;
•  Atbrīvošanas alejas kreisās ceļa puses posmā no Brīvības/Latgales ielas līdz Pils ielai.


Piektdien, 5. maijā pirms Latgales kongresa simtgadei veltītā laukuma un pieminekļa atklāšanas ceremonijas no plkst. 7.00 līdz 10.00 apstāties un stāvēt aizliegts visa veida transportlīdzekļiem, izņemot ar organizatoru izsniegtām caurlaidēm, sekojošos ielu posmos:

•  visā Latgales ielas garumā abās pusēs no Atbrīvošanas alejas līdz Ludzas/Kr.Barona ielas krustojumam;
•  Brīvības ielas abās pusēs posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Brīvības ielai 11, tajā skaitā aizliegts apstāties un stāvēt stāvlaukumā Brīvības ielā 7 un 7A pie ēkām Nr.3, 3A, 3B;
•  Atbrīvošanas alejas abās pusēs posmā no Atbrīvošanas alejas 59 līdz namam Nr. 67.


No plkst. 10.00 līdz 12.00 Latgales kongresa simtgadei veltītā laukuma un pieminekļa atklāšanas ceremonijas un gājiena laikā satiksme būs slēgta iebraukšanai visa veida transportlīdzekļiem, izņemot ar organizatoru izsniegtām caurlaidēm, šādos ielu posmos:

•  visā Latgales ielas garumā no Atbrīvošanas alejas līdz Ludzas/Kr.Barona ielai;
•  Brīvības ielas posmā no Brīvības ielas 11 līdz Atbrīvošanas alejai;
•  Atbrīvošanas alejas posmā no Atbrīvošanas alejas 59 līdz namam Nr. 67.


Satiksmes slēgšanas laikā iebraucot Rēzeknē no Daugavpils puses, apbraukšana paredzēta, nogriežoties no Atbrīvošanas alejas pa labi uz Varslavāna ielu, ievērojot ceļa zīmes Nr.732 “Apbraukšanas ceļa virziens” norādi, braucot līdz Kr.Barona ielai, kur, nogriežoties pa kreisi, ievērojot ceļa zīmes Nr.733 “Apbraukšanas ceļa virziens” norādi, jāturpina ceļš taisni līdz Ludzas ielai, braucot krustojumam pāri, ievērojot ceļa zīmes Nr.731 “Apbraukšanas ceļa virziens” norādi, jābrauc taisni līdz apļveida kustības krustojumam, no kura izbraukt, nogriežoties pa kreisi trešajā nobrauktuvē uz Zilupes ielu, braucot pa kuru taisni līdz apļveida kustības Ludzas un Stacijas ielas krustojumam, jānogriežas pa kreisi un, turpinot ceļu taisni pa Stacijas ielu, var tikt uz Atbrīvošanas aleju.

Iebraucot Rēzeknē pa Viļānu ielu, apbraukšana paredzēta, nogriežoties pa labi, ievērojot ceļa zīmes Nr.732 “Apbraukšanas ceļa virziens” norādi uz Ezera ielu, no kuras, nogriežoties pa kreisi, jāturpina ceļš pa Atbrīvošanas aleju līdz Varslavāna ielai un, nogriežoties no Atbrīvošanas alejas pa labi, uz Varslavāna ielu jāturpina ceļš iepriekš aprakstītajā maršrutā.

Lai izbrauktu no Rēzeknes centra Daugavpils virzienā, var izbraukt Rīgas virzienā un pa apvedceļu apbraukt pilsētu, vai pa Stacijas ielu braukt līdz Zilupes ielai, tad pa Ludzas ielu un Kr.Barona ielu līdz Varslavāna ielai, no kuras nogriežoties pa kreisi, uz Atbrīvošanas aleju turpināt ceļu Daugavpils virzienā.

No 5. maija plkst. 18.00 līdz 6. maija plkst. 11.00 satiksme būs slēgta pie Rēzeknes pilsētas Kultūras nama iebraukšanai visa veida transportlīdzekļiem, izņemot koncertgrupu mākslinieku transportlīdzekļus, šādos ielu posmos:

•  V.Seiles ielas posmā no Baznīcas ielas līdz Brāļu Skrindu ielai;
•  Brāļu Skrindu ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz V.Seiles ielai.
Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un saprotošiem. Pielikumā ir svētku pasākumu programma, pasākumu norises vietas kartē, satiksmes kustības shēmas, informācija par stāvvietām.

Informācija par sabiedriskā transporta kustību 4. un 5. maijā. 

Svētku pasākumi

Velobrauciens

Ielu_slegsana_04_velobrauciens.pdf

Ielu_slegsana_4._maijs.pdf

Ielu_slegsana_Atbrivosanas_aleja_04.-06_01.pdf

Ielu_slegsana_GORS_04.-06_01.pdf

Ielu_slegsana_Viesnica_04.-06_01.pdf

Parking_4.-6.maijs_01.pdf

Apbrauksanas_shema_05.05.2017.pdf

Ielu_slegsana_05._Gajiens_01.pdf

Parking_5.maijs_01.pdf

Ielu_slegsana_05.-06_Koncerts.pdf

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu