Tematiskajā tūrisma vakarā viesosies brīvības ekspedīcijas “Monblāns 2018” dalībnieki

17.10.2018.

Ceturtdien, 25.oktobrī, pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī norisināsies tematiskais tūrisma vakars “Brīvības ekspedīcija – “Monblāns 2018””, kurā viesosies entuziastu komanda, kas vēlējās Latvijas simtgades gadā uznest Eiropas Savienības augstākajā virsotnē mastu ar Latvijas karogu, uzstādot Ginesa pasaules rekordu.

Tūrisma vakara viesi būs ekspedīcijas “Monblāns 2018” idejas autors Aldis Kunšteins un ekspedīcijas projekta vadītāja Ilze Seržāne. Ekspedīcijas grupā piedalījās 12 cilvēki, dažādu nozaru pārstāvji, kurus vienoja ideja nest Latvijas vārdu pasaulē. 

Tūrisma vakarā varēs izzināt stāstu par šo unikālo projektu – mēģinājumu uznest Alpu kalnu augstākajā virsotnē 10 metru viengabala karoga mastu un uzvilkt tajā valsts karogu. To neizdevās realizēt, jo augstkalnu žandarmērija arestēja karoga mastu, bet komanda ir apņēmības pilna savu kāpienu atkārtot un mērķi sasniegt.

Tas būs stāsts par iedvesmu, azartu, aizrautību, neatlaidību, par grūtībām un to pārvarēšanu, par mērķiem un to sasniegšanu, par sapņiem un piedzīvojumiem, par risku izvērtēšanu, par uzdrīkstēšanos un drosmi, par patriotismu un lepnumu par savu valsti. 

Tematiskais tūrisma vakars “Brīvības ekspedīcija – “Monblāns 2018”” norisināsies 25.oktobrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalības maksa 2.00 EUR, pirmskolas vecuma bērniem bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās tūrisma vakaram pa tālruni 63005447 vai e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Uzziniet vairāk www.visit.jelgava.lv.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu