Tiks atklāti 13 ārzemnieku stāsti Latvijai

04.07.2017.

Piektdien, 7. jūlijā pl. 19.00 kafejnīcā SPIIKIIZI notiks izstādes  „Foreign stories in Latvia” atklāšana, kurā būs iespēja iepazīties ar 13 Latvijā dzīvojošu ārzemnieku skatījumu uz Latviju. Izstādes atklāšanā tiks pastāstīts par iniciatīvu, kā arī iepazīstināts ar darbiem un to varoņiem.

Izstādes mērķis ir palūkoties uz Latviju no cita skatu punkta, kā arī iedvesmot un integrēt Latvijas sabiedrību. Projekta ietvaros tika intervēti ārzemnieki, kas Latvijā dzīvojuši vairāk par gadu un devuši savu ieguldījumu Latvijas attīstībā.

„Visvairāk Latvijā esmu domājis par to, kā attīstīt jaunus līderus un kā šīs prasmes veicināt ar izglītības sistēmas palīdzību, lai Latvija varētu attīstīties ilgtermiņā,” savā stāstā atklāj Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors un jauniešu attīstības programmas “Go Beyond” līdzdibinātājs Claudio A.Rivera, kura dzimtā vieta ir Argentīna.

Kopā ārzemnieki aptver 11 valstis, no Austrālijas līdz pat Meksikai, kā arī pārstāv atšķirīgas nozares, kuras cenšas šeit arī attīstīt. Sākot ar izglītības jomas ietekmēšanu, pilsētas plānošanu un muzicēšanu, šie cilvēki ir atraduši veidu kā pozitīvi integrēt savu pieredzi. Izstādē būs iespēja iepazīties gan ar vizuālajām personību vizītkartēm, gan arī ar pilnajām stāstu versijām latviešu un angļu valodā. Jūnijā daļa stāstiem izskanēja arī klātienē divos stāstu vakaros „Foreign stories night”, sadarbībā ar Radošo apvienību jauniešiem „Trepes” un Patvērumu „Drošā māja”. Izstāde SPIIKIIZI telpās (Kr.Valdemāra ielā 17a, pretī Latvijas Mākslas muzejam) būs aplūkojama visu jūliju, pēc tam ir paredzēta tās ceļošana pa citām Rīgas un Latvijas vietām.

Izstāde ir projekta dalībnieču Ineses Mucenieces un Beatrises Paulas Bunces dāvana Latvijai valsts simtgadē. Izstāde tiek organizēta projekta „Latvija 21” ietvaros, projektu finansiāli balsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Projekta ideja tapusi sadarbībā ar jauniešu attīstības programmu „Go Beyond”.

Vairāk informācijas par pasākumu:

https://www.facebook.com/events/142030223037511/

Informāciju sagatavoja: Inese Muceniece Jauniešu attīstības programma “Go Beyond” Mob. tel.: +37126498223 E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu