Tirdzniecībā pieejama Nacionālās enciklopēdijas papildu tirāža

12.12.2018.

No 12. decembra Latvijas Nacionālās bibliotēkas veikalā "Draugu telpa" (1. stāvā) tirdzniecībā pieejami Nacionālās enciklopēdijas drukātā sējuma "Latvija" papildu tirāžas eksemplāri. Tuvāko dienu laiku izdevums būs nopērkams arī grāmatnīcās.

Enciklopēdijas cena "Draugu telpā" EUR 39,00.

"Draugu telpas" darba laiks:
P., Pk., S. 11.00–16.00
O., T., C. 11.00–18.00
Sv. slēgts

Nacionālās enciklopēdijas drukātais sējums "Latvija" ir populārzinātniska enciklopēdija latviešu valodā. Tā iekārtota tematiski, izceļot plašu faktoloģisko pārskatu par valsti pēc neatkarības atjaunošanas. Izdevuma saturu veido šādas sadaļas: vispārīgas ziņas par valsti, vēsture, daba, kultūra, izglītība, zinātne, valsts iekārta un pārvalde, demogrāfija, tautsaimniecība, veselība, sociālā aizsardzība, komunikācija, grāmatniecība un poligrāfija, reliģija un baznīca, sports, kā arī pielikumi.

Nacionālās enciklopēdijas drukātajam sējumam ir 864 lpp., kurā ir vairāk nekā 250 šķirkļu un vairāk nekā 1000 ilustrāciju (kartes, fotouzņēmumi, gleznu reprodukcijas, grafiki, tabulas utt.). Visu šķirkļu autori (kopumā vairāk nekā 200) ir attiecīgo tēmu un jomu vadošie speciālisti Latvijā, vairumā gadījumu – zinātnieki.

Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors – Dr.hist. Valters Ščerbinskis.

Šī gada 18. decembrī Bebrenes muižā, Bebrenes pagastā, tiks atklāta Nacionālās enciklopēdijas digitālā vietne www.enciklopedija.lv – plašs un droši ticams bezmaksas informācijas resurss latviešu valodā ar iespēju to nemitīgi pilnveidot.

 

Papildu informācija:
Sandra Vīgante
Nodibinājuma "Gaismas pils atbalstam" direktore
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! (link sends e-mail)
Tālr.: +37126565471

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu