TUESI.LV | Agnese Timofejeva - muzeja vadītāja

05.11.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Raiņa muzeja vadītāju Agnesi Timofejevu Tadenavā, Jēkabpils novadā: https://tuesi.lv/brivibas-ideja/ .

“Es Raini mācos izprast kopā ar skolēniem, kas atbrauc uz muzeju. Man Raiņa darbos tuva ir spēcīgā brīvības ideja un tieksme Latvijas sabiedrību veidot labāku,” uzsver Raiņa muzeja vadītāja Agnese Timofejeva Tadenavā, Jēkabpils novadā.

“Inovācija ir domāšanas veida maiņa. Šis muzejs sevi ir pierādījis gan Latvijas, gan pasaules mērogā kā inovatīvu objektu. Šādā veidā Raini var iepazīt krietni radošāk. Mēs lepojamies, ka Rainis un šāds muzejs prot iedvesmot,” stāsta Agnese.

“Mana Latvija vēl top, un tajā liela nozīme ir arī manis pašas gribai. Katra paša ieguldījums ir ļoti svarīgs. Nevar vienkārši stāvēt malā, čīkstēt par visu un nemitīgi kritizēt, ja tu pats nevēlies iesaistīties valsts un sabiedrības veidošanā,” ir pārliecināta Agnese.

“Identitātes kritēriju rangā man visaugstākā vietā ir valoda un kultūras īpatnības. Es savu būtību šobrīd nevaru sasaistīt ar nevienu citu valsti. Latvija ir vieta, kur ir mana piederība.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiek laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu