TUESI.LV | Krišjānis Galiņš - restaurē motociklus

15.09.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par motociklu restauratoru Krišjāni Galiņu Krustpils novadā: http://tuesi.lv/motociklu-magija/.

“Mani aizrauj jebkura senā tehnika, bet motocikls īpaši – tas ir man. Kad skatos uz vecu motociklu, tas mani uzrunā. Tas ir maģiski,” stāsta motociklu restaurators Krišjānis Galiņš, kurš dzīvo Krustpils novadā.

“Motociklu nevar restaurēt nedēļas laikā. Vispār nevienu darbu nevar izdarīt ātri. Ja grib izdarīt visu tā, kā pienākas, tas prasa milzum daudz pacietības,” ir pārliecināts Krišjānis.

“Ir traki, ka sabiedrība ir sabojāta ar naudu. Vieglāk ir nopirkt un uzbūvēt jaunu, nekā restaurēt veco, vienalga – motociklu vai māju. Visinteresantākais šajā procesā ir apziņa, ka tu vari to izdarīt pats, jo viss ir izdarāms. Tur ir tā sāls,” saka Krišjānis.

“Es dzīvoju robežpunktā starp Zemgali, Sēliju, Latgali un Vidzemi. Es vienkārši esmu latvietis. Kāda nozīme kur tu dzīvo? Jūrkalnē, Ilūkstē, Eglājos vai Jelgavā tu esi latvietis un tas ir pietiekami.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

tuesi.lv 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu