TUESI.LV | Krists Netlaus - skeletonists

15.02.2018.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par skeletonistu Kristu Netlaus no Berģiem: https://tuesi.lv/pacelt-latviju/.

“Visi, kas mani satiek, saka - jūs esat traki! Kad es braucu trasē, es jūtos brīvs - esmu tikai es, skeletons, ledus un vējš, kas iet gar ausīm,” stāsta skeletonists Krists Netlaus no Berģiem.

“Ar savu personīgo darbu un attieksmi var daudz panākt. Ņem un dari, nečīksti, cīnies! Nekas šajā dzīvē nenāk viegli,” atgādina Krists.

“Mēs esam maza valsts, bet mēs esam stipri. Es vēlos, lai mēs tādi arī paliekam. Mēs katrs ar savu darbu varam pacelt Latvijas vārdu. Es esmu atradis veidu, kā ar savu darbu varu pacelt Latviju pasaules mērogā,” saka Krists.

“Latvija ir vieta, kur es esmu dzimis. Nevienu brīdi neesmu pieļāvis domu, ka varētu startēt zem citas valsts karoga. Es jūtos labi, ka es runāju latviski, esmu latvietis un pārstāvu Latviju.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu