TUESI.LV | Pauls Jonass - motokrosists

28.12.2017.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par motokrosistu Paulu Jonasu Kalvenē: https://tuesi.lv/viss-tikai-sakas/ .

“Motokrosistam ir jābūt nedaudz trakam un jāgrib smagi strādāt. Adrenalīns, ātrums, lēcieni un smagie treniņi man patīk un aizrauj,” stāsta motokrosists Pauls Jonass no Kalvenes pagasta Aizputes novadā

“Motokrosā bez kritieniem nevar iztikt. Ja ne šodien, tad kādu dienu tiks piedzīvots kritiens - tu gulēsi uz zemes. Pēc kritieniem ir jāpasēž un jāpārdomā, ko darīt, lai nākotnē tā nenotiktu,” uzsver Pauls.

“Ar pasaules čempiona titulu nekas nav beidzies, viss tikai sākas. Ir vēl kur tiekties, ir vēl kur augt, ir vēl mērķi, ko sasniegt,” saka Pauls.

“Es ceru, ka es varu padarīt Latviju labāku un pozitīvāku. Reizēm ielās cilvēki ir tik noskumuši, ka liekas - tuvojas pasaules gals. Daudzi cilvēki Latvijā pat necenšas saskatīt pozitīvo, bet redz tikai slikto. Dzīve sniedz to, ko tu no tās sagaidi. Jādomā un jādzīvo pozitīvi, tad arī dzīve būs priecīgāka un smaidīgāka,” ir pārliecināts Pauls.

“Ar smagu darbu un lieliem mērķiem var daudz ko sasniegt. Es esmu parasts puika no laukiem - no Kalvenes. Nevajag domāt, ka mēs dzīvojam nekurienē, un ka no šejienes neko nevar sasniegt un izdarīt. Nevajag skatīties šaurā leņķī, vajag skatīties un domāt plašāk, tad arī daudz ko var sasniegt.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:
Projekts “TUESI.LV”
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
22382139

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu