Bibliokuģis Latgalē: 19 tikšanās ar jūru

Bibliokuģis Latgalē: 19 tikšanās ar jūru — Latvija 100

Vieta Vārkavas novada Vārkavas vidusskolā

Bibliokuģis Latgalē: 19 tikšanās ar jūru — Latvija 100

Datums:01.03.2018

Bibliokuģis Latgalē: 19 tikšanās ar jūru — Latvija 100

Laiks:11:20

Godinot Latvijas valsts simtgadi, Bibliokuģa „Krišjānis Valdemārs” komanda Latvijas simtgadi sagaidīs Zilo ezeru zemes zīmē. Lai gan paša Bibliokuģa enkura vieta ir Vidzemes jūrmalā – Salacgrīvas bibliotēkā, šoreiz uz kartes atzīmēts kurss uz Latgali, kur laikā no 21. februāra līdz pat maija vidum paredzētas 19 tikšanās ar jūru. Tie būs izziņas braucieni mūsu jūrnieku un jūrniecības arodu popularizēšanai Baltinavas, Kārsavas, Tilžas, Rugāju, Viļakas, Rudzātu, Riebiņu, Vārkavas, Preiļu, Aglonas, Dagdas, Ludzas, Ciblas, Zilupes, Špoģu, Krāslavas, Viļānu, Ilūkstes un Dricānu vidusskolās.

Bibliokuģa komandā ietilpst jūrnieki, Latvijas Jūras akadēmijas studenti, mākslinieki un literāti, un – neapšaubāmi – bibliotekāri. Notikusi jau pirmā darba grupas sēde, kurā precizēts braucienu grafiks un līdzbraucēju skaits. Projektu “Bibliokuģis Latgalē: 19 tikšanās ar jūru” atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds mērķprogrammā “Latvijai – 100” un Salacgrīvas novada dome.

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu