Ceļojošā arhitektūras izstāde “Latvia. Architecture at Convergence”

Ceļojošā arhitektūras izstāde “Latvia. Architecture at Convergence” — Latvija 100

Vieta Japāna

Ceļojošā arhitektūras izstāde “Latvia. Architecture at Convergence” — Latvija 100

Datums:08.04.2017 — 01.11.2017

Turpinot sadarbību ar prestižo japāņu arhitektūras žurnālu “Architecture and Urbanism”, laikā no š.g. 7.-27. aprīlim Tokijas Tehnoloģiju institūtā būs skatāma Latvijas arhitektūrai veltīta izstāde “Latvia. Architecture at Convergence”.

Foto: Nao Takahashi

 

Š.g. 8.aprīlī notiks izstādes oficiālā atklāšana un nozares profesionāļiem veltīts simpozijs. Plānots, ka arhitektūras simpozijā kopumā piedalīsies aptuveni 120–150 arhitektūras nozares speciālisti un Tokijas tehnoloģiju Institūta arhitektūras virziena studenti.

Foto: Nao Takahashi 

 

Pēc ekspozīcijas beigām Tokijas Tehnoloģiju institūtā, izstāde “Latvia. Architecture at Convergence” ceļos uz Kansai reģionu, kur laikā no šī gada 9. - 30. maijam tiks izrādīta Kioto Universitātē un no šī gada 9.- 30. jūnijam Šizuokas Universitātē Hamamatsu pilsētā. Laikā no šī gada 7.-30. jūlijam izstāde būs skatāma Sendai pilsētā. Tālāk ekspozīcija turpinās ceļu uz Rīgas sadraudzības pilsētu Kobi, tad uz Osaku, Fukuoku, Nagoju un Hokkaido reģionu.

Foto: Nao Takahashi

 

Detalizēta informācija par pasākumu

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu