Informācijas centrs “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā "Rīga" (Latvijas reprezentatīvais stends)

Informācijas centrs “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā "Rīga" (Latvijas reprezentatīvais stends) — Latvija 100

Vieta Starptautiskā lidosta "Rīga", “C” izlidošanas sektorā

Informācijas centrs “Magnetic Latvia” starptautiskajā lidostā "Rīga" (Latvijas reprezentatīvais stends) — Latvija 100

Datums:27.02.2018 — 01.10.2020

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, pasākuma norises laikā vai formātā iespējamas izmaiņas, tāpēc pirms pasākuma norises aicinām pārliecināties par aktuālo informāciju pie pasākuma rīkotāja.

 

Informācijas centrs kalpo kā viens no pirmajiem pieturas punktiem ārvalstu un pašmāju viesiem, t.sk uzņēmējiem un diplomātiem, lidostā "Rīga", sniedzot iespēju saņemt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) darbinieku konsultācijas par uzņēmējdarbības un sadarbības iespējām un interesantākajiem tūrisma objektiem Latvijā. 

Ārvalstu klientiem tiek organizētas tikšanās ar Latvijas uzņēmējiem. Tāpat, gaidīti viesi arī Latvijas uzņēmēji. Informācijas centrā izbūvētas divas atsevišķas tikšanās telpas, aprīkotas ar visu nepieciešamo tehniku prezentāciju sniegšanai. Šīs telpas var apvienot, iegūstot nelielu konferenču telpu, kas tiek piedāvātas apmeklētājiem semināru, sapulču vai plašāku prezentāciju organizēšanai.

Informācijas centra galvenajā telpā izvietoti Latviju raksturojoši interjera elementi – no augstvērtīga finiera izgatavoti koki, kurus organiski papildina plaša Latvijas dizaina priekšmetu ekspozīcija, kas apmeklētājus iepazīstina ar Latvijas izcilāko dizaineru darbiem. Gar galveno sienu izvietots 10x3m plats ekrāns uz kura tiek demonstrētas speciāli informācijas centram sagatavotas video filmas, kas plūstoši papildina ekspozīcijas telpu stāstot par Latvijas cilvēkiem, dabu, mākslu, biznesu un Latvijas biznesa priekšrocībām.

LIAA ar starptautisko lidostu "Rīga" ir noslēgusi līgumu par 347 m2 lielas telpas izmantošanu "C" izlidošanas sektorā uz trijiem gadiem, tādejādi plānots, ka informācijas centrs "Magnetic Latvia" šajās telpās strādās vismaz līdz 2020. gada oktobrim. Plānots, ka trīs gadu laikā centru apmeklēs vairāk kā 280 000 Latvijas un starptautiskās lidostas "Rīga" viesu, tai skaitā vairāk kā 5 000 uzņēmēju un ārvalstu oficiālo delegāciju pārstāvju. 

Informācijas centrs atklāts 2018. gada 27. februārī.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu