Izstāde "Latvijas laikmetīgā keramika"

Izstāde "Latvijas laikmetīgā keramika" — Latvija 100

Vieta Viesnīcā Pullman Riga Old Town (Jēkaba ielā 24, Rīgā)

Izstāde "Latvijas laikmetīgā keramika" — Latvija 100

Datums:02.07.2018 — 06.08.2018

II Latvijas starptautiskā keramikas biennāles izstāde "Latvijas laikmetīgā keramika" notiek programmas “Artist Playground by Pullman" ietvaros. Izstādē piedalās 34 autori no visas Latvijas. Tie ir dažādu paaudžu profesionāli mākslinieki, kam keramika ir dzīves aicinājums un kas ir izvēlējušies šo sarežģīto un tai pašā laikā aizraujošo mākslas mediju, lai taustāmās trīsdimensiju formās un apveidos projicētu savu iekšējo sajūtu un domu pasauli. Izstāde viesnīcā Pullman Riga Old Town skatāma līdz 6. augustam.

II Latvijas starptautiskā keramikas biennāle norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, lai attīstītu laikmetīgās keramikas nozari, veicinātu Baltijas valstu sadarbību un godinātu Latvijas laikmetīgās keramikas ciltstēva Pētera Martinsona radošo veikumu.

Par biennāli:

www.latviaceramicsbiennale.com

www.rothkocenter.com

II Latvijas starptautiskā keramikas biennāle notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammās "Latvijai 100" atbalstu. 

Atbalsta: Daugavpils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Igaunijas Kultūrkapitāla fonds, Lietuvas Kultūrkapitāla fonds, Latgales reģiona attīstības aģentūra, VAS "Latvijas valsts meži", Izraēlas vēstniecība, "Siguldas Tornis", Turaidas muzejrezervāts, Pullman Riga Old Town Hotel, Lūznavas muiža, Valmiermuižas alus darītava, AS "Antalis", Keramserviss, SIA "Lode", LMT.

Papildu informācija:
Valentīns Petjko
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
+371 20207533

Sekojiet līdzi:
WWW.ROTKOCENTRS.LV
FACEBOOK / Daugavpils Mark Rothko Art Centre
DRAUGIEM / Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
TWITTER @rotkocentre
INSTAGRAM / markrothkoartcentre

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu