Labo darbu festivāls Rīgā

Labo darbu festivāls Rīgā — Latvija 100

Vieta “People Work” telpās (E.Birznieka-Upīša iela 21, Rīga)

Labo darbu festivāls Rīgā — Latvija 100

Datums:03.10.2018

Labo darbu festivāls Rīgā — Latvija 100

Laiks:13:00 — 17:00

Latvijas valsts simtgadei veltītā pasākuma cikla “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” ietvaros 2018. gada 3. oktobrī Rīgā norisināsies Labo darbu festivāls ar devīzi “Svinam paveiktos labos darbus un iedvesmojamies jauniem!”. Festivālu organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļu.

NORISE

3. oktobrī plkst. 13.00-17.00 E.Birznieka-Upīša ielā 21, Coworking People Work telpās, pulcēsies Rīgas un Pierīgas izglītības iestāžu labo darbu veicēji, lai veidotu savu labo darbu Expo izstādi, prezentējot paveikto, iedvesmotos labajiem darbiem radošajās darbnīcās, tiktos ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un kopīgās aktivitātēs turpinātu darīt labus darbus nākotnē sev un citiem par prieku un iedvesmu. Festivāla laikā skolēni iepazīsies ar vienaudžu veikumu, radošiem cilvēkiem, aktīvi darbosies un iegūs jaunu pieredzi.

Labo darbu festivāls Rīgā būs jau trešais pēc kārtas, 9. maijā Zemgales reģiona skolēni satikās Jelgavā, bet 26. septembrī vidzemnieki – Madonā.

Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons notiek ar mērķi sekmēt bērnu un jauniešu piederību savai skolai, vietējai kopienai un valstij un veicināt viņu pilsonisko līdzdalību, patstāvību, atbildību un iesaistīšanos Latvijas valsts simtgades svinēšanā un Latvijas valstiskuma stiprināšanā.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu