Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums

Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums — Latvija 100

Vieta Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga)

Otrais Latvijas simtgadnieku salidojums — Latvija 100

Datums:25.08.2018

25.augustā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums. Simtgadnieki tiks iepriecināti ar īpaši sarūpētu koncertprogrammu, ka arī lutināti ar gardu svētku maltīti.

Ierašanās “Ziemeļblāzmā” plānota sākot no plkst.12:00. Svētku koncerts paredzēts plkst.13:00-14:30. Pēc svinīgās salidojuma daļas simtgadnieki un viņu pavadošās personās laipni aicināti pakavēties pils teritorijā- izstaigāt pils telpas, doties nesteidzīgā pastaigā pa parku, iemūžināt atmiņas kopbildē vai vienkārši dalīties iespaidos ar citiem gaviļniekiem par piedzīvoto, malkojot glāzi atspirdzinoša dzēriena.

Lūgums dalīties ar šo informāciju – pārsūtīt ikvienam interesentam, kuram rados, kaimiņos vai kur citur būtu zināms šī cienījamā vecuma pārstāvis vai pārstāve.

Foto no Pirmā Latvijas simtgadnieku salidojuma, kas 2017. gadā notika Rundāles pilī

Papildinformācija un pieteikšanās– kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā, tālrunis: 20270966, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! . Kā arī papildinformācija pie šī projekta vadītājas Elīnas Helmanes-Orlovas - mob. tālrunis: 28355005, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu