Svini Latviju!

Svini Latviju! — Latvija 100

Vieta Zviedrija

Svini Latviju! — Latvija 100

Datums:01.11.2018 — 30.11.2018

Novembrī sirsnīgi, jautri un ar lielu mīlestību svinēsim Latvijas simtgadi uz kuģiem Isabelle un Romantika. Svētku kruīzos skanēs lieliska mūzika tautā iemīļotu mākslinieku izpildījumā. Dodies skaistā jūras ceļojumā ar prieku un lepnumu par mūsu mīļo Latviju. Stokholmā īpašās simtgades ekskursijās uzzini daudz jauna par tām vietām, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju.

SVINI LATVIJU STOKHOLMĀ

Atzīmējot Latvijas simtgadi, 10.11., 17.11., 18.11., 01.12., 08.12. un 15.12. aicinām Tevi doties īpašā un oriģinālā ekskursijā Stokholmā.

Tās laikā varēsi iepazīt vietas, kurām ir vēsturiska saistība ar Latviju – daudzu zināmu latviešu apbedījuma vietas Hogalīdas baznīcas kolumbārijā, Normalmes laukumu, kur deviņdesmitajos gados notika baltiešu brīvības cīņu atbalsta manifestācijas un rajonu, kur šobrīd atrodas Latvijas vēstniecība. Ekskursijas noslēgumā Tu dodies pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu, kas 17. gadsimtā Zviedrijas lielākās pilsētas godu bija spiesta atdot Rīgai.

 

 

Rada un dara: Tallink Latvija

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu