Dziedātāja Ieva Sutugova piedāvā digitālo koncertlekciju skolēniem "Imants Kalniņš. 80"

25.02.2021.

Skolēniem visā Latvijā radīta jauna digitālā koncertlekcija "Imants Kalniņš. 80". Lekciju vadīs populārā dziedātāja Ieva Sutugova, un tā būs veltīta izcilajam komponistam Imantam Kalniņam, kurš šogad svinēs 80 gadu jubileju. Koncertlekcija notiks kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros.

Lekcijā Ieva Sutugova skolēniem izstāstīs svarīgāko, kas ikvienam būtu jāzina par komponista daiļradi, tāpat programmā iekļautas skaistākās un iemīļotākās Imanta Kalniņa dziesmas, lai kopā ar klausītājiem varētu izbaudīt mūžam jauno un nenovecojošo komponista mūziku. Ieva Sutugova kopā ar dziedātāju Miku Abaroniņu atskaņos dziesmas "Smilšu rausis", "Dūdieviņš", "Bimini", "Lilioma dziesma", "Dzeguzes balss", "Svētku diena", "Virs galvas mūžīgs piena ceļš", kā arī citas brīnišķīgas kompozīcijas. Programmā piedalās pieredzējusi instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā, kas nodrošinājusi instrumentālo pavadījumu šovos "Es mīlu Tevi, Latvija", "Muzikālā banka" un "X Faktors".

"Imanta Kalniņa mūziku patiesi nevar sajauktu ne ar viena cita komponista mūziku. Tā ir pilna ar atmiņām, emocijām, stāstiem un – ko tur liegties – pilna ar ļoti grūti nodziedamām partijām vokālistam. Man šī mūzika ir īpaši tuva," atzīst Ieva.

Digitālā koncertlekcija ir paredzēta attālinātam mācību procesam. Brīdī, kad būs iespējams tikties arī klātienē, mākslinieki ar prieku dosies pie skolēniem un skolotājiem visā Latvijā.

Vairāk informācijas:
Mikus Abaroniņš, projekta koordinators
Mob. tālr. 29577141; e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu