Kinoteātris "Splendid Palace" piedāvā skatīties pašmāju kino kopā ar klasi

02.02.2021.

Kinoteātris "Splendid Palace" ir ceļā uz savu simtgadi un uzskata par savu godu palīdzēt jaunajiem skatītājiem atklāt kino burvību, iepazīstot Latvijas kino labākos piemērus. Latvijas kino ir mūsu kultūras būtiska sastāvdaļa, kas ir lielisks papildinājums izlasītai grāmatai, vēstures vai literatūras stundai.

"Mans mīļākais karš", 2020

"Splendid Palace" piedāvā rūpīgi atlasītu Latvijas jaunākā kino izlasi, kas audiovizuāli un laikmetīgi uzrunās bērnus un jauniešus.

Skolēniem ir iespēja skatīties kinoteātra sagatavoto filmu kolekciju kultūrizglītības programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros, digitālā vidē, katram savā datorā.

Izveidotā kino izlase sniegs priekšstatu par filmu žanriem un veidiem. Iepazīstinās ne tikai ar Latvijas kino režisoriem un aktieriem, bet ļaus izjust arī filmas mūzikas, montāžas, kostīmu mākslas nozīmi filmās.

"Bille", 2018

Filmu izlase:

Bez vecuma ierobežojuma: "Bille", "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi""Bize un neguļa", "Saule brauca debesīs""Lupatiņi".

Filmas 7+ : "Projām", "Paradīze 89""Mammu, es tevi mīlu""Baiga vasara".

Filmas 12+ : "Dvēseļu putenis", "Kurši", "Baltu ciltis", "Pilsēta pie upes""Oļegs", "Es esmu šeit""Melānijas hronika", "Tēvs nakts", "Rīgas sargi", "Sapņu komanda 1935", "Nameja gredzens", "Mans mīļākais karš", "Kino un mēs""Klejotāji", "Homo Novus".

Filmas 16+ : "Izlaiduma gads", "Jelgava 94".

 

Skolas rezervāciju lūgums pieteikt form.jotform.com/210181262345345, rakstot uz e-pastu: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai zvanot uz tālr. 20612770.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu