VKKF mērķprogrammas konkurss "Latvijas skolas somas" satura radīšanai

10.06.2019.

Līdz 2019. gada 6. septembrim pieņem pieteikumus Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ""Latvijas skolas somas" satura radīšana" konkursā. 

Konkursa mērķis ir sekmēt tādu profesionālās mākslas norišu radīšanu un jau esošu norišu aktualizēšanu vai adaptāciju mobilai izrādīšanai, kas vērstas uz bērnu un jauniešu auditoriju (1.–12. klase), lai veicinātu Latvijas vērtību izzināšanu, veicinātu izpratni par mūsdienu radošajiem procesiem, attīstītu kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, paaugstinātu izglītības kvalitāti, stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskumu, valstiskās piederības apziņu, kā arī mazinātu sociālo nevienlīdzību atbilstoši programmas "Latvijas skolas soma" mērķim (vairāk informācijas www.lv100.lv/skolassoma).

Ekspertu komisija - Anita Jirgensone, Aija Tūna, Laura Miķelsone, Kārlis Krūmiņš, Ivars Pilips – Matisons, Edgars Lipors, Jānis Ozols.

Finansējums no VKKF budžeta – 47 246 EUR.

Iesniegšana no 03.06.2019. līdz 06.09.2019. plkst. 12.00. Konkursa rezultāti - pēc 27.09.2019.

Pieteikumu iesniegšanas pēdējā dienā kuratore konsultācijas par dokumentu sagatavošanu nesniegs.

Nolikums un pieteikuma veidlapa.

Kontaktinformācija:
projektu kuratore Inga Baltā, tālrunis 67503178
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

 

// "Latvijas skolas soma" ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiek nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu